Dorastając, nigdy nie byłem nadwagę, byłem aktywny i zaangażowany w sport. Nie był do końca studiów, kiedy miska wagi zaczęła skradać. I jak tylko znalazłem pracę i zaczął żyć w świecie rzeczywistym, ona rosła. Wpisałem 40 funtów w ciągu ośmiu lat.

W 2012 roku urodziłam dziecko i dziecko i po prostu stać się pobyt w domu mama. Pewnego dnia, byłam w tym ogrodzie z mnóstwem innych matek i kilka z nich powiedzieli, że oni zaczęli palić obóz. Powiedzieli, że to było inaczej, niż jakakolwiek inna klasa treningu próbowali—i że klasa jest oferowanie specjalne.

ZMIANAZMIANA

W przeszłości, bym dołączyła różne siłownie, próbowałam różne zajęcia, treningi i kupiłem DVD, ale nic z tego nie wyszło. Dowiedziawszy się o transakcji, pomyślałem sobie: “dość, nie chcę już być nieswojo we własnej skórze”.

W tym czasie pracowałem, może raz na kilka tygodni.

TRENINGU

Pierwsza klasa, ja byłem o 5:30 rano i to było bardzo trudne. Ale niewielka grupa kobiet tam od razu zaprosił mnie i dopingowali mnie.

Klasa bierze udział wiele wysokiej intensywności cardio porusza się jak niedźwiedź skrada, pompki, bieganie, przysiady i skoki na 45 minut. Umierałem za to cała klasa.

Potem trener zapytał mnie, jeśli zobaczy mnie na następny dzień. Z instynktu, powiedziałem: “oczywiście!” Choć to był tylko mój pierwsza klasa, nie chcę go zawieść. Postanowiłam, że zrobię tę pracę.

Wróciłem następnego dnia, a był to zupełnie inny trening. Jak się okazuje, każdy trening jest inny każdego dnia, aby utrzymać swoje ciało gdybać i zapobiec nudzie.

Podczas mojej drugiej klasy, użyliśmy hantle, który był dla mnie punktem zwrotnym. Nigdy bym nie dotknął ciężarów w siłowni na własną rękę. Nie sądziłem, że wzrost był dla kobiet. Ale dowiedziałem się, że trening siłowy jest bardzo ważne, zwłaszcza, gdy próbujesz schudnąć.

Podczas pierwszego tygodnia, zrobiłem to na pięć klas.

To było naprawdę męczące, aby zapisać tę rutynowej na pierwszy rzut oka, ale potem moje ciało zaczęły korygować. Ponieważ jestem bardzo niskie, nie zamierza iść pięć dni w tygodniu, a ja siedzę z nim. Mogę policzyć na palcach jednej ręki, ile razy spóźniłem się na obóz treningowy w ciągu ostatnich czterech lat.

JEDZENIEJEDZENIE

Nie sądzę, że jem, że źle, zanim zacząłem pracować. Zjadłem wiele rzeczy z tunelu przejścia lub z kartonów w magazynie. Czasami zrobię sałatkę, a na górze z odtłuszczonej opatrunku i dużą ilością sera; sądziłem, że był zdrowy.

W pierwszym miesiącu straciłam dwa kilogramy. Na ten moment nie zmienił się wiele na temat mojej diety. To jest, gdy zacząłem mówić trenerzy o swoich sukcesach, i zdałem sobie sprawę, że rzeczy, które myślałem, byli zdrowi, nie pomaga mi schudnąć.

PRAKTYKOWANIE TEGO

Postanowiłem, że opracowanie i zdrowe odżywianie są tylko częścią, jak mieszkam. Uważam, że nie ma żadnych konfliktów z siłownia w 5 rano, zawsze mogę zmusić go do pracy, bo wszyscy jeszcze śpią. Przygotowania posiłku naprawdę pomogło mi trzymać się swojego zdrowego odżywiania. W niedzielę, będę planować swoje posiłki i to, że moja rodzina będzie w ciągu tygodnia. Jeśli mam wykres, to mogę zrobić wszystko, co jest w sklepie, a ja nie muszę o tym myśleć.

Ponadto, co sprawia, że mój zdrowy rutynowej zwyczaj, społeczność w obozie palić było niesamowite. Dowiedziałem się wiele o tym, jak ważne jest, aby być w otoczeniu pozytywnych.

NAGRODĄ

Fizycznie czuje się dobrze, aby dobrze wyglądać w moje dżinsy, ale psychicznie jestem o wiele bardziej pozytywnie i pewnie.

Po tym wszystkim, zostałem certyfikowanym trenerem personalnym, więc mogę pomóc innym ludziom na ich drodze. Mój mąż i ja nawet postanowił, że chcieliśmy otworzyć własną spalić obóz.

ILOŚĆ BECKY RADĘILOŚĆ BECKY RADĘ

Zatrzymałem się na glebie myśląc o tym, dlaczego chcę schudnąć, a nie tylko myśląc, że musiałam to zrobić. Skupiłem się, jak chcę być aktywną mamą i bawić się z moimi dziećmi. Dlatego też przy odchudzaniu stały się twarde, nie mogłem przypomnieć sobie, po co pracuję.

No Comments Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *