Wcześniej w tym miesiącu, w szczególności, byłem trochę futro o moje nawyki—moje jedzą naleśniki hrabia był wyższy, niż zwykle, i zrobiłem ten eksperyment, gdzie jadłem, jak mój facet na tydzień. Nie zawsze mają najbardziej gwiezdnych nawyki żywieniowe, chłopaki. Więc muszę trochę wcisnąć w przeciwnym kierunku.

Ale ja nie chciałem iść sam. Dlatego ja zabezpieczone moim BF, aby być moim partnerem w dwutygodniowym cukier Detox. Teraz, pamiętaj, to nie jest Detox irytujące tego słowa znaczeniu—żadnych czystek sok, nie ma postu, nie z cytryny-cayenne wody ø t*. Po konsultacji z kilku pozornie kalkulacyjne diety książki, w końcu mamy ten podejście: nie ma ziarna; nie pakowanej żywności z dodatkiem substancji słodzących; nie cukier, naturalne zamienniki cukru, ani sztucznych substancji słodzących; bez alkoholu; bez ziarna. Możemy jeść tylko jeden kawałek z niską zawartością cukru i owoców dziennie (np. zielone jabłko), i były nieco ograniczone w swoim wyborze warzyw uber-bogate w skrobię (np. białe ziemniaki). Ale możemy jeść dużo warzyw, a także jaja, ryby, mięso, orzechy, masło orzechowe, nasiona słonecznika, jogurt i ser.

Cel w tym, aby zresetować nasze gusta i być w stanie wyjść z tego wszystkiego z możliwością zadowolić się zdrowe, produkty pełnoziarniste, i naprawdę jedzą tylko leczy w miarę i bez skoków na pierwszy pociąg pospieszny na koszt miasta. Oto, jak żyliśmy.

1. CZULIŚMY, JAK ŚMIERĆ I BRAKOWAŁO W USTACH.CZULIŚMY, JAK ŚMIERĆ I BRAKOWAŁO W USTACH.

Po zaskakująco łatwo pierwszy dzień, oboje byli zaskoczeni tym, jak źle się czuł w ciągu najbliższych pięciu. Kawa była nadal dozwolone, tak, że nie byliśmy zupełnie martwy dla świata. Ale ponieważ nie mógł by mój 3 h. hit czekoladą, owocami-pakiety koktajle, lub jeden z moich ulubionych RxBars (które zawierają potrzebne), na pewno zauważył znaczne zmęczenie ze względu na to, nisko-gaźnik, z niską zawartością cukru podejścia do jedzenia. Moje ciało chciało źródła paliwa, mógł wypalić dziurę na wylot szybko, ale karmiłam go marchew i olej migdałowy. Powiedziano nam, że wszystko było skalibrować nasze ciało będzie się dostosować. Ale uważaj: w okresie pierestrojki do bani.

2. W MILCZENIU OSĄDZAĆ INNYCH, STAŁ SIĘ NASZYM ULUBIONYM ZAJĘCIEM.

Ach, chcesz zjeść pączka w mojej obecności? Mam nadzieję, że ci się spodoba swoją przyszłość apetyt na słodycze! Co (lub zwykle coś bardziej złowrogiego) – to w zasadzie to, co działo się w mojej głowie, kiedy zobaczyłem, jak ktoś zjada coś nie mogłem. Evan i ja też często znajdujemy opowiadał o tym, jak każdy chciał dostać cukrzycy i przemian między poczuciem wielkiego i potężnego, o naszym wyborze i chcąc płakać podczas oglądania naszych przyjaciół jedzą lody.

3. MAMY OBSESJĘ NA PUNKCIE SŁODKIE ZIEMNIAKIMAMY OBSESJĘ NA PUNKCIE SŁODKIE ZIEMNIAKI

Jak tylko okazało się cud i chwałę, która jest słodkie ziemniaki, wszystko stało się lepsze. Mam na myśli, ja zawsze kochałem słodkie ziemniaki, ale ich nie wykorzystujemy w pełni. Ich lekko słodkawy smak i wysoką ilość węglowodanów (w porównaniu z wszystko, co jedliśmy), wykonane przez niego codziennie trzeba jeść. Czy wiesz, że możesz spiralize słodkie ziemniaki, a następnie wrzucić je do masła i upiec je w słodkie ziemniaki frytki? Czy wiesz, że możesz zrobić słodkie ziemniaki, pieczone jaja?! Nasza miłość do tych korzeniem wegetariańska graniczy z obsesją.

4. ZJADŁAM WSZYSTKIE ORZECHY. PRAWIE SIĘ ROZSTALI.

Chłopaki, wahania nastroju były prawdziwe. Nie przesadzam, kiedy mówię ci, badaliśmy nowy poziom zepsuty. W ciągu pierwszych kilku dni, to było dość dużo, jak wyprowadzali z narkotyków—jaki jest sens z cukrem stwierdzono, że aktywuje te same obszary mózgu, jak kokaina i heroina. Dlatego, gdy zjadłem prawie wszystkie, jeden z naszych ulubionych przekąsek (bardzo smaczne orzechy nerkowca), Evan daj mi znać, jak był rozczarowany. Na co ja odpowiedziałem: “kupiłem ten cholerny nerkowca!” Na co on odpowiedział: “no Cóż, kupiłem ten miesiąc przeklęty psie przysmaki!” Na co ja odpowiedziałem: “myślałem, że lubisz Milo!” To infantylnie i brzydkie, i trochę wesoły. Mała rada: wstępnie część cholerna nerkowca, i spróbować przypomnieć, że utrzymanie zdrowych relacji z innymi znaczące jest ważniejsze niż gorging na swoją ulubioną Przekąskę—chociaż mogę obiecać, to nie oznacza, że sposób w tej chwili.

5. W KOŃCU CZULIŚMY SIĘ ZAJEBIŚCIE.W KOŃCU CZULIŚMY SIĘ ZAJEBIŚCIE.

Tak, pewnie myślicie, że całe to doświadczenie było dość żałosne, ale bądźcie pewni, że będziemy potrzebowały. Co prawda po całej tygodnia zmęczenie i wahania nastroju, oboje zaczęli się czuć dość fantastyczne. Byłem znacznie mniej nadęty, bardziej czujny, i stwierdził, że moje natchnienie dla pakowane fast foodów i słodyczy było przeciąć na pół. Ja również czułem się znacznie mniej zdenerwowany i spięty. Evan czuł się dość duży, i faktycznie stracił siedem funtów (cholera mężczyzn i ich szybki metabolizm).

Oczywiście, zdecydowanie podekscytowany, aby włączyć niektóre rzeczy z powrotem w naszą codzienność, a mianowicie więcej owoców i czasem piwo i drink. I może nawet czasami naleśniki. Różnica polega na tym, że możemy przyznać, że kochamy te produkty, ale nie czujemy, że jesteśmy potrzebni.

No Comments Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *